رسانه های مسلط بر افکار و اهداف دشمن به مقابله با جنگ شناختی بپردازند

0 Comments

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: باید توان، افکار و اهداف خود و دشمن را به خوبی بشناسیم تا در میدان نبرد جنگ نرم دچار اشتباه نشویم. اصحاب رسانه با ذهن مردم سروکار دارند بنابراین رسانه ای باید به این مهم بپردازد که با برنامه‌های دشمن آشنا باشد.

رسانه های مسلط بر افکار و اهداف دشمن به مقابله با جنگ شناختی بپردازند

به گزارش سمنان اسپرت از قزوین، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در مراسم گرامیداشت «روز خبرنگار» که ظهر امروز به همت سپاه صاحب الامر(عج) استان قروین در سالن اجتماعات مجتمع لاله برگزار شد، اظهار کرد: در فتنه آمریکایی و اسراییلی ۱۴۰۱ رسانه صادق را در جامعه می دیدیم البته برخی صاحب رسانه بودند اما بیان صادق و دغدغه مند نداشتند زیرا همسو با دستگاه دشمن فعالیت می کردند. وی افزود: آن روزها رسانه های تیزبین نقش خود را به خوبی ایفا کردند زیرا دیدیم که در کمتر از ۴۶ روز دشمنان این آب و خاک متوجه شکست توطئه های خود شدند و عقب نشینی کردند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اضافه کرد: امروز به آن مخاطبی که به شبکه عظیم رسانه ای دشمن اعتماد کرده بود باید بگوییم آن دستگاه عظیم دشمن کجاست؟ با این موضوع را تبیین کرد که آن ها برای فریب افکار عمومی تمام توان خود را به کار گرفته بودند اما در برابر درک بالای ملت بزرگ ایران نتوانستند به موفقیت برسند. سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: باید توان، افکار و اهداف خود و دشمن را به خوبی بشناسیم تا در میدان نبرد جنگ نرم دچار اشتباه نشویم. اصحاب رسانه با ذهن مردم سروکار دارند بنابراین رسانه ای باید به این مهم بپردازد ‌که با برنامه‌های دشمن آشنا باشد. فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در این فتنه ما به نقاط قوت و ضعف خود پی برده و با شناسایی نقاط ضعف دشمن موفق به بهم ریختن ذهن و تمرکز آن ها شدیم.

این مقام ارشد نظامی بیان کرد: در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن راهبردهای مختلفی را در پیش گرفت اما وقتی دید موفق نمی شود در فتنه سال گذشته تمام راهبردهای خود را یکجا به کار گرفت بنابراین ما هم باید تمام توان خود را برای مقابله با دشمن به کار بگیریم. وی با تأکید بر اینکه هیچ گاه حق نداریم دشمن را کوچک بشماریم، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها برای تحقق اصول قانون اساسی خود که شامل نهادینه کردن ارزش های آمریکا در تمام دنیا با مؤلفه نظامی است تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اینکه آمریکا از کشورهای اسلامی کینه دیرینه دارد، یادآور شد: رسانه های انقلابی باید در این ایام ذات پلید دشمن را افشا کنند. انتهای پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید