بمب نقل و انتقالات در پاریس یا مونیخ؟

0 Comments

باشگاه پاریس تصمیم دارد تا یکشنبه برای خرید هری کین بار دیگر به لندن سفر کند.

بمب نقل و انتقالات در پاریس یا مونیخ؟

به گزارش سمنان اسپرت، در حالی که دومین پیشنهاد بایرن مونیخ برای خرید هری کین توسط باشگاه تاتنهام رد شد، باشگاه پاری سن ژرمن با پول فراوان خود وارد معامله با دنیل لیوی شد. طبق گزارش فابریس هاوکینز، خبرنگار فرانسوی rmc گزارش داد که باشگاه پاریس هفته گذشته برای خرید هری کین به لندن سفر کردند و با دنیل لیوی، مدیریت باشگاه تاتنهام و همچنین مدیربرنامه ستاره انگلیسی مذاکره کردند.

اولیویت کین انتقال به بایرن مونیخ است ولی هیچ توافقی صورت نگرفته. باشگاه تاتنهام پول زیادی می‌خواهد و بایرن مونیخ نیز تصمیم ندارد برای جذب مهاجم انگلیسی 100 میلیون یورو هزینه کند. از طرف دیگر پاریس تصمیم دارد، مذاکرات خود را ادامه دهد و در این هفته به لندن سفر و هری کین را برای آمدن به پاریس متقاعد کند. هری کین اکنون دومین گلزن تاریخ لیگ برتر است و یکی از بهترین مهاجمان دهه گذشته فوتبال اروپا نام دارد. ستاره انگلیسی از سال 2014 تاکنون پایین‌تر از لواندوفسکی، مسی و رونالدو چهارمین گلزن برتر فوتبال اروپاست.

ستاره انگلیسی در کنار امباپه، مهمترین گزینه‌های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا هستند و باید دید چه اتفاقی در پایان این پنجره رخ می‌دهد. امروز هری کین به همراه دیگر ستارگان تاتنهام در اولین تمرین این باشگاه برای فصل جدید حاضر شد. پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید