انصراف کاکاوند از تقابل با رژیم صهیونیستی

0 Comments

رامتین کاکاوند شطرنج باز مازندرانی از مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی انصراف داد و به ورزشکاران جوانمرد مازندران پیوست.

انصراف کاکاوند از تقابل با رژیم صهیونیستی

به گزارش سمنان اسپرت از قائمشهر؛ بعد از این اقدام جوانمردانه کاکاوند نوجوان، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران و نماینده قائمشهر از ورزشکار جوانمرد تقدیر کردند. رامتین کاکاوند شطرنج باز مازندرانی از مسابقه با نماینده رژیم صهیونیستی انصراف داد و به ورزشکاران جوانمرد مازندران پیوست. 

  رامتین کاکاوند شطرنج باز مازندرانی رنک یک جدول که در بخش سریع توانست نائب قهرمان جهان شود، در ادامه مسیر و در بخش برق آسا مسابقات قهرمانی جهان، در دور ششم مسابقات و در کورس قهرمانی با قرعه رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی مواجه شد و از بازی در مقابل این حریف امتناع ورزید. این تصمیم شجاعانه و جوانمردانه کاکاوند موجب شد که امتیاز بسیار حساس را از دست داد و از مدال دور ماند، اما با این اقدام دفاع جانانه ای از مظلومیت مردم فلسطین داشت. در پی این اقدام ارزشمند، عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران بهمراه کیوان مرادیان نماینده مردم قائمشهر در مجلس، به دیدار این شطرنج باز جوانمرد رفتند و بدلیل این اقدام شایسته از وی تقدیر کردند.

  به گزارش فارس؛ ورزشکاران مازندرانی این روزها از نوجوان تا بزرگسال، با اقتدار جلوی نقشه های شوم ضد انقلاب ایستاده با اهدای مدال و حتی رو به رو نشدن با اسرائیل، مست محکمی بر دهان ضد انقلاب زده است.   انتهای پیام /۸۶۰۵۹

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید