امضای “حال نامعلوم” برای آزادی زندانیان در یزد

0 Comments

طی مراسمی جشن امضاء آلبوم موسیقی مصطفی راغب به نام حال نامعلوم با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار و کلیه عواید این آیین به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا شد.

به گزارش سمنان اسپرت از یزد،‌ به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان، طِی آیینی جشن امضای حال نامعلوم با صدای مصطفی راغب هنرمند محبوب و مطرح کشوری با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار و مبلغ ۲۵ میلیون تومان عواید حاصل از فروش این آلبوم به طور مستقیم به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا گردید.

حامد حسین زادگان مدیر روابط عمومی موسسه آوازی نو در خصوص این اقدام خداپسندانه اظهار کرد: با توجه به محبوبیت بالای راغب در استان زادگاه خودش یزد،  تصمیم گرفته تا جشن امضای آلبوم این هنرمند را برگزار نموده و کلیه عواید فروش آلبوم در این آیین را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دهیم تا با این اقدام و با مشارکت هواداران و طرفداران این هنرمند زمینه آزادی 1 زندانی جرائم غیر عمد را فراهم کنیم.

در این آیین که به مدت دو ساعت به طول انجامید طرفداران و هواداران این هنرمند آلبوم این هنرمند را تهیه و پس از امضای این اثر با این هنرمند نیز عکسی به یادگار میگرفتند.

پایان پیام/ب

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید