امام جمعه رامهرمز: ولایت فقیه استمرار عید غدیر است

0 Comments

امام جمعه رامهرمز گفت: امروز ولایت فقیه استمرار عید غدیر است و ضمن شکر این نعمت الهی می‌بایست نسبت به اطاعت از اوامر ولی امر کوشا باشیم.

امام جمعه رامهرمز: ولایت فقیه استمرار عید غدیر است

به گزارش سمنان اسپرت از رامهرمز، حجت‌الاسلام سید محمدحسین میری ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته رامهرمز با دعوت خود و همگان به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: روز غدیر روز برهان و حجت بر تمام جویندگان حق و حقیقت است و امیرالمؤمنین(ع) به صراحت کلام رسول اکرم(ص) جدا کننده حق و باطل است و تنها افرادی که در جبهه علی باشند بر حق هستند.

وی در ادامه خطبه‌ها گفت: ولایت امیرالمومنین(ع) امتحان و آزمایش مؤمنین است که چه کسی بر صراط الهی پایمردی خواهد کرد و چه کسی راه نفاق پیش می‌گیرد و از صراط الهی خارج می‌شود که خداوند ما را در این مسیر قرار داده است.

امام جمعه رامهرمز تصریح کرد: عید غدیر در بین تمام اعیاد اسلامی بزرگترین و مهمترین است چرا که این عید موجب تکامل دین و اسلام گردید و طبق روایات در این عید تمام پیامبران به عبادت و شکر الهی پرداختند و بر ماست که با تأسی از سیره اولیای الهی شکر این نعمت را به جا آوریم.

وی بیان کرد: امروز ولایت فقیه استمرار عید غدیر است و ضمن شکر این نعمت الهی می‌بایست نسبت به اطاعت از اوامر ولی امر کوشا باشیم.

میری با اشاره به عضویت ایران در پیمان شانگهای گفت: عصبانیت دشمن و فضاسازی رسانه‌ای آنها علیه این موضوع بیانگر اهمیت و تاثیر این عضویت در موضوعات داخلی است که در این خصوص می‌بایست از دولت انقلابی حمایت کرد.

پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید