IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

نبود حامی مالی دلیل اصلی راه نیافتن ورزش استان سمنان به سطوح ملی است

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: ورزش استان استعدادهای فراوانی در رشته های مختلف دارد که برای حضور در عرصه ملی نیازمند حامی مالی برای تیم های ورزشی هستیم.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی با اشاره به وجود استعداد های فراوان در بخش ورزش استان، از نبود حامی مالی به عنوان مشکل اصلی ورزش سمنان نام برد و گفت: هم اکنون بسیاری از استعداد های ورزشی در انتظار سرمایه گذار هستند.

فتاحی با بیان اینکه در زمان حاضر استان سمنان در برخی از رشته ها در کشور دارای رتبه های برتر است و چندین ورزشکار را به تیم های ملی اعزام کرده است، بیان کرد: آنچه که هم اکنون برای ورزش استان عذاب آور است این است که با وجود استعدادهای فراوان، ورزشکاران و تیم های ورزشی کمتر در سطح های برتر کشور حضور دارند و این دست مشکلات باعث شده این ورزشکاران ناشناخته بمانند.

وی اضافه کرد: توسعه امکانات ورزش در همه شهرستانها و روستاها در چند سال اخیر افزایش یافته و آنچه هم اکنون ورزش استان سمنان به آن نیازمند است ورود بخش خصوصی به فعالیت های حمایتی از ورزش استان برای ورود به عرصه های بزرگ کشوری و بین المللی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تاکید کرد: بدون شک حضور دستگاه‌های اجرایی که طبق قانون می توانند یک درصد اعتبارات خود را در ورزش صرف کنند، می تواند نقش کلیدی در توسعه ورزش استان در سطح ملی داشته باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به دستاورد دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش در این استان، افزود: در 2 سال اخیر تعداد 18 طرح ورزشی استان به بهره برداری رسید.

فتاحی افزود: سالن ورزشی روستای اعلا، باستانی سمنان، کورت اسکواش، سالن ورزشی مومن آباد، سالن ورزشی مغان، روشنایی زمین چمن تختی گرمسار، تکمیل سالن ورزشی ری آباد و تکمیل سالن ورزشی زمان آباد، بخشی از این طرح ها بوده است.

وی ادامه داد: تکمیل زمین چمن مصنوعی ایوانکی، تکمیل سالن ورزشی مرحوم طالشی، سالن ورزشی آرادان، زمین چمن مصنوعی هاکی مهدی شهر، سالن بدمینتون شاهرود، استخر سرپوشیده بسطام و سالن ورزشی روستای سطوه، از جمله این طرح ها بوده است.

وی از افتتاح و بهره برداری از سه طرح ورزشی در سال 95 خبر داد و گفت: این طرح ها نیز شامل سالن ورزشی سقف کوتاه کشتی سرخه، سالن خانه کشتی فولاد محله مهدی شهر و ورزشگاه 15 هزار نفری ولایت سمنان است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: این تعداد طرح با اعتبای بالغ بر 440 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و سایر افتتاح شده است.

استان سمنان بیش از 40 هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته های مختلف دارد.

 

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز1
دیروز14
این هفته211
این ماه779
مجموع22179

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.