IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

رویکرد دولت، توسعه ورزش همگانی و حمایت از ورزش قهرمانی است

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد : سبک های نوظهور رشته های ورزشی با اتخاذ روش های اصولی از نظر مالی خودگردان شوند زیرا امکان حمایت دولت از آن ها وجود نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ امیررضا خادم روز سه شنبه در نشست با فعالان حوزه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان افزود : رویکرد دولت، توسعه ورزش همگانی و حمایت از ورزش قهرمانی است که برای این امر، منابع مالی محدودی وجود دارد.

وی اظهار داشت : امکانات مالی وزارت ورزش و جوانان محدود است و رویکرد اصلی دولت، حمایت از رشته های المپیکی و جهانی است.

خادم با بیان این که فدراسیون ها نیز به علت تخصیص نیافتن اعتبار کافی از سوی دولت، نیاز به کسب درآمد دارند، افزود: فدراسیون ها برای تحقق این امر، از راه دریافت ورودی مسابقات، کسب درآمد می کنند.

** لزوم اختصاص یک سالن ویژه بانوان در هر شهرستان از استان سمنان

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد : هر هشت شهرستان استان سمنان باید حداقل دارای یک سالن ورزشی اختصاصی بانوان باشد.

خادم ادامه داد : ظرفیت و استعدادهای بانوان در ورزش باید به اندازه آقایان باشد و با اختصاص یک سالن ورزشی به بانوان، نقش آن ها در ورزش پررنگ تر خواهد شد.

وی تصریح کرد : بانوان باید بتوانند به راحتی از امکانات ورزشی استفاده کنند و نباید تبعیضی میان بانوان و آقایان، در زمینه اختصاص امکانات ورزشی وجود داشته باشد.

**خادم بر ضرورت حضور بانوان سمنانی در مسابقات جهانی و المپیک تاکید کرد.

وی اضافه کرد : مدیران و مسئولان هیات های ورزشی حمایت و حضور ورزشکاران در مسابقات برون مرزی را باید در دستور کار خود قرار دهند و در این زمینه باید تلاش داشته باشند.

** پارک های بانوان، نشان دهنده توجه و حمایت از ورزش های بانوان است

خادم با بیان این که ایجاد پارک های بانوان نشان دهنده حمایت از ورزش بانوان است، افزود: بانوان با کم ترین هزینه در این محل ها می توانند ورزش کنند.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان بیان داشت : ورزش امید به زندگی را افزایش می دهد و باعث انگیزه بیشتر در ادامه زندگی می شود.

وی تصریح کرد : دولت به علت محدودیت های موجود، درگیر مسائل جاری مردم است و تغییر و تحول نیاز به زمان دارد و تنها عامل افزایش انگیزه عمومی در جامعه، ورزش است.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از راه کارهای خوب برای توسعه ورزش، ایجاد پارک های اختصاصی بانوان و فرهنگ سازی برای حضور بانوان در این مکانهاست.

در این نشست، ناهید امیدی، رئیس گروه هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، گزارشی از وضعیت بانوان ورزشکار استان ارائه کرد.

همچنین در این نشست، فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان و شماری از بانوان ورزشکار و نایب رئیسان هیات های ورزشی استان سمنان حضور داشتند.

استان سمنان بیش از 11 هزار و 500 بانوی ورزشکار در رشته های مختلف دارد.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز0
دیروز14
این هفته210
این ماه778
مجموع22178

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.