IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

رئیس فدراسیون گلف: هدف اصلی فدراسیون، کسب سهمیه در المپیک 2020 است

رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران با اشاره به بازگشت رشته گلف به بازی های المپیک، گفت: یکی از هدف های مهم این فدراسیون، کسب سهمیه برای المپیک 2020 ژاپن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان ؛ کیکاوس سعیدی روز پنجشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیات گلف استان سمنان افزود: رقابت های این رشته پس از 112 سال، بار دیگر به عنوان رشته المپیکی در ریو برگزار می شود و امید است ایران برای دوره بعدی المپیک که در کشور ژاپن برگزار می شود، بتواند سهمیه کسب کند.
وی با بیان اینکه گلف بازان ایرانی کار بسیار سختی را در پیش رو دارند، افزود: ایران رتبه پنجاهم در رنکینگ جهانی را دارد.
وی یادآور شد: از سال 2010 تاکنون تیم های ملی گلف در 2 بخش زنان و مردان و در رده های مختلف سنی، حضور جدی در رقابت های آسیایی و جهانی داشته اند.
سعیدی با بیان اینکه قاره آسیا هفت سهمیه برای شرکت در الپیک 2020 دارد، یادآور شد: ژاپن، کره جنوبی و استرالیا، جزو بهترین های آسیا در گلف هستند و ایران درجایگاه هفدهم آسیا قرار دارد.
رئیس فدراسیون گلف ایران تصریح کرد: جایگاه گلف ایران باید تا 10 پله ارتقا پیدا کند تا بتواند سهمیه المپیک را کسب کند و برای تحقق این امر مهم باید تلاش ها و سرمایه گذاری های زیادی برای ورزش گلف در ایران انجام شود.
وی با بیان اینکه بر اساس آمار سال 94، در حدود هزار ورزشکار گلف در کشور فعالیت می کنند، گفت: تعداد واقعی ورزشکاران گلف در ایران بیش از سه هزار نفر است، اما یکهزار نفر از آن ها، سازمان یافته هستند.
رئیس فدراسیون گلف ایران افزود: یکی دیگر از اهداف فدراسیون گلف، چند برابر کردن گلف بازان سازمان یافته در 4 سال آینده است به طوری که تا المپیک سال 2020 ورزشکاران گلف ایران به 20 هزار نفر افزایش یابند.
سعیدی خاطرنشان کرد: در ایران استعدادهای بسیار زیادی در زمینه گلف، وودبال، مینی گلف و دیگر رشته های وابسته وجود دارد که باید بسترهای مناسب برای شکوفا کردن این استعدادها فراهم شود.
وی گفت: نگاه فدراسیون گلف ایران برای توسعه این ورزش، نگاه متوازن است و بر یک منطقه و استان خاص تمرکز ندارد و به تمام هیات های گلف استان ها به یک اندازه کمک می شود.
رئیس فدراسیون گلف ایران با اشاره به پیشرفت ورزش گلف در استان سمنان، افزود: سمنان آینده خوبی در پیش دارد و امید است ورزشکاران این استان علاوه در رشته وودبال در رشته گلف نیز بتوانند ملی پوش داشته باشند.
سعیدی گفت: فدارسیون گلف ایران به علت کمبود ابزارهای سخت افزاری و منابع مالی، توان توسعه و گسترش این ورزش را در تمام نقاط ایران ندارد و در هر استان، برای شهرهایی که امکان توسعه ورزش گلف وجود دارد، سرمایه گذاری می کند.
بر اساس آمار سال 94، یک هزار ورزشکار سازمان یافته گلف در کشور فعالیت می کنند.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز0
دیروز10
این هفته0
این ماه788
مجموع22188

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.