IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

در سال استعدادیابی ورزش در استان /جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در سمنان برگزار می‌شود

 مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: جشنواره همگانی استعدادیابی در 5 رشته ورزشی در سمنان برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی با اشاره به برگزاری جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در سمنان اظهار داشت: جلسه برگزاری جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در وزارت ورزش و جوانان و با حضور معاونین ورزشی استان‌های کشور و روسای هیئت‌های ورزش همگانی برگزار شد.
وی افزود: این جشنواره ورزشی به‌طور سراسری در تمامی استان‌های کشور برگزار خواهد شد و به هر استان ۳ تا ۵ رشته ورزشی برای برگزاری این جشنواره پیشنهاد داده‌شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به رشته‌های برگزاری این جشنواره درسمنان گفت: بدمینتون ، تکواندو، سه گانه ، والیبال و هاکی رشته هایی است که استان بر روی آن‌ها مانور خواهد داد.
فتاحی عنوان کرد: این رشته‌ها با انتخاب وزارت ورزش و جوانان و بر اساس عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان‌ها از سال ۹۰ تا ۹۳ که در اردوهای تیم ملی ورزشکاران حضور داشتند تعیین شده و انتخاب ها در موفقیت آن استان در مسابقات قهرمانی کشور، قهرمانی آسیا و یا المپیک مدنظر بوده است.
وی در ادامه در با اشاره به تشکیل پنجمین کمیته جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی بیان کرد: رئیس این کمیته مدیرکل ورزش و جوانان استان و دبیر آن معاون توسعه ورزش قهرمانی است و ۱۰ نفر عضو که شامل معاونت تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش ، روسای هیئت‌های ورزشی ، روابط عمومی و سایر همکاران ورزشی است در این کمیته حضور دارند.
معاون توسعه ورزشی قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان عنوان کرد: همچنین منابع محدودی نیز از طریق وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری این جشنواره ورزشی در نظر گرفته‌شده است.
ایزدبخش با اشاره به قشر هدف این جشنواره گفت: هدف اصلی این جشنواره رده سنی 8تا 12 سال خواهد بود که بیشترین مخاطب در این برنامه آموزش‌وپرورش است.
وی یادآور شد: خوشبختانه سمنان کمی از سایر استان‌ها در این زمینه جلوتر است چراکه از ابتدای سال با توجه به معرفی سال 95 به عنوان سال استعدادیابی در ورزش استان سمنان از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان اقدامات زیادی همچون بازگشایی مجدد پایگاه قهرمانی استان صورت گرفته است
معاون توسعه ورزشی قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به زمان برگزاری این جشنواره بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان زمان برگزاری این جشنواره را بین استان‌های کشور تقسیم‌بندی کرده است.
محسن ایزدبخش افزود: این جشنواره از15 الی 17 دیماه در استان آغاز خواهد شد و طبق تقسیم‌بندی، زمان برگزاری این جشنواره در استان هجدهم دیماه خواهد بود.
تا به حال 4 جلسه هماهنگی برگزار شده که هر کدام از اعضاء به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند .
جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در 11 استان کشور و در رشته های مختلف اجرا خواهد شد که در استان سمنان نیز این جشنواره در 5 رشته بدمینتون ، تکواندو ، سه گانه ، والیبال و هاکی طی روز های 15 الی 18 دیماه برگزار خواهد شد .

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز6
دیروز23
این هفته144
این ماه664
مجموع21176

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.