IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام استان سمنان ۱۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار می‌خواهد

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان سمنان سرانه فضاهای ورزشی این استان را مناسب دانست و گفت: تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام سمنان به یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ محسن جهانشیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 63 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان سمنان وجود دارد که باید تکمیل شود.

وی با اشاره به هزینه و اعتبار موردنیاز برای تکمیل این تعداد پروژه نیمه‌تمام افزود: بیش از یک هزار ریال اعتبار برای اتمام این تعداد پروژه موردنیاز است.

به گفته معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با توجه به اعتبارهای عمرانی ورزش این استان، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در استان سمنان با وضعیت موجود، بیش از هشت تا 10 سال زمان نیاز دارد.

جهانشیر با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در استان سمنان مهم‌ترین اولویت اداره کل ورزش و جوانان این استان است خاطرنشان کرد: بر این اساس هیچ پروژه ورزشی جدید بااعتبار دولتی در استان سمنان تا تکمیل این پروژه‌ها آغاز نمی‌شود؛ مگر در صورت اضطرار.

 

وی با اشاره به وضعیت سرانه فضای ورزشی در استان سمنان عنوان کرد: سرانه فضای ورزشی در استان سمنان نسبت به میانگین کشوری، مناسب است.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: سرانه فضاهای ورزشی در استان سمنان تا ابتدای امسال 0.78 مترمربع به ازای هر نفر جمعیت این استان بود که با توجه به افتتاح ورزشگاه 15 هزارنفری سمنان و تعدادی دیگر از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی این استان در ماه‌های اخیر، این سرانه به 0.81 مترمربع به ازای هر نفر جمعیت استان سمنان افزایش‌یافته است.

جهانشیر با اشاره به اینکه سرانه کشوری فضای ورزشی، 0.7 مترمربع به ازای هر نفر است عنوان کرد: میزان سرانه فضاهای ورزشی استان سمنان بدون احتساب فضاهای ورزشی ادارات این استان است.

وی خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت که استان سمنان ششمین استان پهناور کشور بوده و پراکندگی جمعیت نیاز این استان را به ساخت فضاهای جدید ورزشی بیشتر کرده است.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز0
دیروز10
این هفته0
این ماه788
مجموع22188

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.