IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی رابطین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان و هیئتهای ورزشی استان سمنان

نخستین دوره آموزشی تخصصی فنون گزارش نویسی ویژه رابطین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی استان سمنان در سال95 صبح دیروز در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، به مناسبت فرارسیدن هفته روابط عمومی نخستین دوره کارگاه آموزشی فنون گزارش نویسی با حضور رابطین روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان و  هیئتهای ورزشی استان سمنان ، در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان  برگزار شد.

این کارگاه توسط علی فتحی از مدرسین خبرنگاری و مدیر خبرگزاری ایرنا ، با حضور رابطین روابط عمومی های هیئتهای ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان سمنان برگزار شد.

در بعد ازظهر این کارگاه نیز سایت جدید ادارات ورزش و جوانان که توسط واحد انفورماتیک اداره کل طراحی شده است به رابطین تحویل و نحوه بارگذاری اخبار و کلیات سایت نیز توسط غلامرضا شهرابی کارشناس واحد انفورماتیک اداره کل ارائه شد.

جعفر کردی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری این کلاس آموزشی به نقش مهم و محوری روابط عمومی ها در هیات های ورزشی تاکید کرد و افزود: روابط عمومی ها  می توانند در انعکاس عملکرد ورزش استان نقش مهمی داشته باشند.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان به دنبال این است که بیشترین پیوند را با رسانه ها داشته باشد چرا که ماهیت کار روابط عمومی چیزی جز ارتباط با محیط پیرامون و مجموعه ی خود نیست.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گفت: 46 هیئت ورزشی استان باید دارای مسئول روابط عمومی باشند و از این پس مسئولیت اخبار ارسالی در سایت اداره کل بر عهده هیات های ورزشی خواهد بود.

وی تصریح کرد:  شفاف سازی باید مبنای کار روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان باشد و  روابط عمومی ها به دنبال بر طرف کردن نقاط ضعف خود باشند.

شایان ذکر است به تمامی حاضرین در این نشست گواهی حضور در کارگاه آموزشی از سوی دفتر آموزش استانداری اهدا خواهد شد.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز11
دیروز48
این هفته193
این ماه1216
مجموع16575

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.