IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

بانوان سمنانی در راه رقابت های آسیایی 2018

رئیس گروه هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: متاسفانه شهرستان های جدیدی مانند میامی و آرادان و سرخه این امکان برایشان میسر نشده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ نشست صمیمی بین امیررضاخادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان و نواب روسای هیئت های ورزشی در استان سمنان برگزار شد.

در این نشست ناهید امیدی رئیس گروه هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گزارشی از اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و موفقیت های بانوان استان در زمینه ورزشی را به سمع و نظر خادم و حاضرین در جلسه ارائه داد.

امیدی درخصوص سالن ورزشی مخصوص بانوان افزود: متاسفانه شهرستان های جدیدی مانند میامی و آرادان و سرخه این امکان برایشان میسر نشده است و به دنبال بودجه ای هستیم تا برایشان سالن را هماهنگ کنیم.

وی همچنین اظهار کرد: البته مهدیشهر هم جز شهرستان های جدید است که سالن آنها در دست ساخت است.

رئیس گروه هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان  در خصوص تعداد پتانسیل های ورزشی برای بازی های آسیایی 2018 بیان کرد: در شهر سمنان 2 نفر از بدمینتون و 2 نفر از تکواندو در این بازی ها به حتم حضور دارند چرا که از مدال آوران کشور در جهان نیز بوده اند البته در زمینه جودو وشو و رزمی نیز بانوان مدال آور داشته ایم.

خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در این نشست درخصوص اینکه برای حل مشکل بانوان در این مدت زمانی که سالن مخصوص ندارند اظهار کرد: در شهرستان ها 5 تا 7 سالن برادران وجود دارد که می توان یک سالن از این چند سالن را به خواهران اختصاص داد.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در استانی مثل سمنان با این همه استعدادو لوازم نسبت به متوسط کشوری بانوان عقب هستندو با این فضای مثبتی که ایجاد شده انشالله به زودی اتفاقات خوبی در این استان اتفاق خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: بانوان در بازی های قبلی نشان داده اند که به نسبت برادران از امکانات کمتری برخوردار بوده اند اما مدال های خوبی از نظر کمی و کیفی آورده اند.

مشکل دیگری که در این جلسه عنوان شد پر کردن ساعت های سالن بانوان با آقایان بود که قرار شد ساعت هایی که بانوان هستند را با پیمانکار صحبت شود که با هزینه کمتری سالن های بانوان در اختیار وی قرار گیرد تا برای تامین هزینه ساعت ها را با برادران پر نکند.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز5
دیروز32
این هفته132
این ماه1025
مجموع20302

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.