IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

امیررضا خادم : به عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان خوش بین هستم

نشست حوزه حقوقی و عمرانی و اداری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با حضور دکتر خادم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ این نشست با حضور دکتر خادم معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ، جهانشیر معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ، روسای ادارات شهرستانها و مدیران واحدهای مختلف در دفتر مدیرکل برگزار شد.
در ابتدای این نشست و پس از معرفی اعضای حاضر، دکتر خادم گفت :بزرگترین مشکل در زمان فعلی، مسائل مالی است و عمده‌ترین دغدغه مدیران کل و روسای ادارات شهرستان‌ها تامین و جذب منابع مالی است.
وی افزود: لازم است مدیران با برنامه‌ریزی‌، پیگیری و تلاش، بخش خصوصی‌، خیرین و با همراهی شهرداری‌ها، منابع مالی لازم را جذب و در راستای توسعه زیرساخت‌ها و در مجموع برای تحقق بخشیدن به اهداف و سیاست‌ها هزینه کنند.
معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به رشد عملکرد استان سمنان در سال قبل در ارزیابی عملکرد وزارت ورزش و جوانان افزود: عملکرد ادارات شهرستان که باتوجه به کمبود منابع و امکانات در سال 94 سال دولت و ملت هم دلی و همزبانی اقدامات بسیار خوبی آغاز گردیده که استان سمنان رتبه سوم خود را در گروه خود کسب نموده است که باید در سال 95 نیز ادامه یابد به نحوی که استان سمنان در آینده ای نه چندان دور سهمیه های در اعزام ورزشکاران سمنانی به مسابقات آسیایی ، جهانی و به ویژه المپیک آتی داشته باشد.
معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: از دیگر دستاوردهای این سفرها، آشنایی نزدیک از وضعیت و مشکلات استان‌ها و بحث و تبادل نظر با مسولان ادارات کل خواهد بود.
"فرزاد فتاحی" مدیر کل ورزش و جوانان استان هم در این نشست گزارشی از عملکرد استان در حوزه‌های حقوقی و عمرانی و اجرای مواد 88 و 27 بیان و ابراز امیدواری کرد: با تشکیل این جلسات و با همفکری، تعامل و همراهی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود گام برداشته شود.
"محسن جهانشیر" معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان نیز پیرامون مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان، کمیسیون ماده 88 و برخی دغدغه‌های کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و همچنین موضوعات حقوقی و عمرانی صحبت هایی را ارائه کرد.
در این جلسه مقرر گردید با توجه به این که واگذاری پروژه های سطح استان در اولویت امور وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و از طرفی استفاده از تبصره های قانون بودجه می تواند بخش عمده ای از مشکلات موجود را برطرف نماید روسای ادارات نسبت به برنامه ریزی و پیگیری امور دقت نظر و تسریع لازم را به عمل آورند .
شایان ذکر است، در ادامه جلسه هر کدام از اعضای حاضر به ارائه گزارش عملکرد واحد و حوزه مربوطه خود پرداختند.

 

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز19
دیروز33
این هفته134
این ماه654
مجموع21166

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.