IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

امیررضا خادم با استاندار سمنان دیدار کرد

معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با محمدرضا خباز استاندار سمنان دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ امیر خادم معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان به اتفاق ایرج رحمانی مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان و فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در محل دفتر استاندار با محمدرضا خباز استاندار سمنان دیدار و پیرامون مشکلات مربوط به ورزش استان، حوزه جوانان، باشگاه‌های خصوص، امکانات و سالن‌های ورزشی و همچنین باشگاه‌های خصوصی گفتگو کردند.
معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی در کشور باید درجهت به رونق انداختن ورزش و توسعه آن در جامعه برای باشگاه‌های خصوصی انگیزه ایجاد کنیم، متاسفانه در این مسیر برخی نهاد‌ها مانع می‌شوند و محدودیت ایجاد می‌کنند.
وی گفت: باید در جامعه مجموع تفکری برای ورزش به وجود آید تا برای گسترش و جذب سرمایه گذاران تلاش کنیم در این صورت می‌توانیم به ورزش کمک کنیم.
خادم افزود: قانون تصریح کرده است که دستگاه های اجرایی باید سالیانه یک درصد از اعتبارات خود را صرف امور ورزش کنند که از این رقم 30درصد باید به دستگاه ورزش و 30 درصد نیز به آموزش و پرورش اختصاص یابد.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: پرداخت این اعتبارات به دستگاه ورزش که از بودجه کافی و قابل توجهی برخوردار نیست، می تواند کمک حال خوبی به منظور پیشبرد برنامه های مربوط به این حوزه باشد.
خادم در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: برخی مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان در شورای برنامه ریزی استان ها مطرح و اجرایی نمی شود، بلکه دستگاه ها مکلف به اجرایی کردن مصوبات این ستاد هستند.
وی بیان کرد: اعتقاد داریم جامعه ای که تشکل های مردم نهاد پویا داشته باشد، جامعه شکوفا و رشد یافته ای خواهیم داشت و براین اساس در این زمینه برنامه های بسیاری اجرا شده که امیدواریم در جامعه اثرگذار باشد.
معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان سفر به استان سمنان و ارائه گزارشات را رضایت بخش دانست و گفت : فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از مدیران خوب و برتر وزارت می باشد که امیدوارم با توانمندی های آقای فتاحی، زمینه مضاعف شدن موفقیت های ورزش استان سمنان فراهم شود و امیدوارم شاهد حمایت های روز افزون دستگاه های مختلف برای پیشرفت این اداره کل باشیم.
استاندار سمنان نیز ورزش را یک ارزش دانست و گفت : در سطح استان در عرصه ورزشی استعداد ها و ظرفیت های خوبی وجود دارد که باید با برنامه ریزی و هماهنگی از این ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده شود .
وی همچنین افزود : اجرا و تکمیل پروژه های ورزشی دراستان پیگیری خواهد شد تا امکانات و تجهیزات لازم برای استفاده جوانان در جهت انجام ورزش مهیا گردد .
دکتر خباز هدایت تاثیر گذاری برروی نسل جوان را از طریق ورزش مهم برشمرد، افزود: باید برنامه ریزی مناسبی جهت حضور جوانان در عرصه های ورزشی در سطح استان انجام شود .

 

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز34
دیروز38
این هفته101
این ماه982
مجموع17783

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.