IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

امکانات ورزشی کلاته خیج توسعه می‌یابد

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در سفر به شهرکلاته خیج مسایل و مشکلات ورزش این شهر را مورد بررسی قرار داد .


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در سفر به شهرکلاته خیج مسایل و مشکلات ورزش این شهر را مورد بررسی قرار داد .
فتاحی با اشاره به دستور دولت تدبیر و امید و استاندار سمنان مبنی بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی از طریق ورزش گفت:درسال آینده ورزش استان به تبعیت از ورزش کشور رونق چشمگیری از نظر منابع و امکانات خواهد گرفت.
وی ضمن تشکر فراوان از نمایندگان مجلس شورای إسلامی استان در خصوص مصوبات برنامه ششم توسعه در راستای توسعه ورزش از نظر همگانی،روستایی و زیرساختی عنوان کرد: حرکتی نو و غیرقابل توصیف در توسعه ورزش در سالهای آینده مشاهده خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به ظرفیت ورزشی شهر کلاته خیج تصریح کرد: این ظرفیت‌ها همواره موردتوجه استان بوده است.
فرزاد فتاحی با اشاره به وضعیت فضاهای ورزشی موجود در شهر کلاته خیج اضافه کرد: ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی شهر کلاته خیج برای ایجاد انگیزه بیشتر در جوانان این شهر تقویت خواهد شد.
وی با بیان اینکه میانگین سرانه فضاهای ورزشی در استان سمنان بالاتر از میانگین سرانه این فضاها در کشور است عنوان کرد: البته این آمار بدون احتساب فضاهای ورزشی اداراتی است که می‌توان از آن نیز در نوبت صبح استفاده کرد.
همچنین فتاحی با اشاره به ایجاد خانه های ورزش روستایی اعلام کرد : چنانچه دهیاران این منطقه مکانی را به منظور استفاده از ورزش برای اهالی روستا قرار دهند اداره کل آمادگی تجهیز آنها ظرف مدت حداکثر یک ماه را دارد.
پس از جلسه شورای اداری شهر کلاته خیج فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از سالن ورزشی که در شهرک دانشگاه شاهرود توسط بخش خصوصی در حال ساخت می باشد بازدید و قول هرگونه همکاری به منظور پرداخت تسهیلات را داد.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز14
دیروز31
این هفته178
این ماه778
مجموع22178

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.