IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

استاندار سمنان خواستار توجه ویژه جوانان کشور به اقتصاد دانش بنیان شد

استاندار سمنان با بیان این که جوانان باید استعدادهای خود را در زمینه اقتصاد دانش بنیان به کارگیرند ، گفت: ایران برای ساخت دانش اقتصاد دانش بنیان و کاهش شکاف توسعه خود با کشورهای پیشرفته، راهی جز توسعه دانش بنیان به وسیله جوانان ندارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ محمدرضا خباز روز چهارشنبه در دومین آیین تجلیل از کارمندان جوان برتر دستگاه های اجرایی و جشنواره سرآمدان جوان درسالن کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان، دستیابی به اقتصاد دانش بنیان را راهی میان بر برای رسیدن به مقصد دانست و افزود: همه باید در این راه کمک کنند تا کاری جهش دار و ویژه صورت گیرد.
وی تصریح کرد: دشمنان وارد جنگ جدید، ملایم، با برنامه ریزی و با تدبیر اقتصادی شده اند که باید جوانان برای پیروزی در این جنگ تمام تلاش خود را به کار برند.
خباز با اشاره به ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی، افزود: نباید کاری انجام گیرد که هزینه اش بیشتر از فایده اش باشد.
وی ادامه داد: فرهنگ، ورزش، سیاست و همه مسایل باید در چارچوب اقتصاد مقاومتی حرکت کند تا بتوانیم نتیجه مثبت آن را در سال های آینده مشاهده کنیم.
وی خاطرنشان کرد : انسان باید از استعدادهایی که خداوند به او داده است به درستی استفاده کند حتی اینیشتن پدر علم فیزیک تنها 10 درصد از سلول های مغزی خود را استفاده کرده بود و توانست به چنین اکتشاف هایی دست یابد.
وی با بیان این که جوانان قلب صاف و پاکی دارند، بیان داشت: در سال های 56 و 57 بیشترین قشری که در راهپیمایی ها شرکت می کردند ، در صف اول حضور داشتند و خطر را به جان می خریدند، جوانان بودند.
وی اضافه کرد : جوانان نسبت به پذیرش حرف مصلحان قابل انعطاف ترند و سریع تر حرف های آن ها را می پذیرند زیرا جوانان آمادگی بیشتری دارند تا خود را با شرایط جدید تطبیق دهند.
استاندار سمنان افزود : تغییر دادن فکر افراد مسن بسیار کار سختی است زیرا آن ها آمادگی پذیرش ایده های جدید را ندارند اما جوانان ایده ها و حرف های جدید را زودتر می پذیرند.
خباز تصریح کرد : در زمان جنگ تحمیلی بیشتر فرمانده های گردان ها و تیپ ها افراد جوانان بودند که به خوبی می توانستند فرمانده ای و مدیریت کنند.
وی با اشاره به اینکه جوانان شجاع هستند و محافظه کار نیستند ، گفت: این ویژگی ها برای یک حرکت انقلابی و برای رشد یافتن بسیار موثر می تواند باشد.
وی با تاکید بر این که در سال آینده باید همه دستگاه های اجرایی سمنان جوانان برتر خود را معرفی کنند، افزود: تقدیر از جوانان پرکار و پرتلاش باعث می شود تا دیگران به تلاش و مجاهدت تشویق شوند.
وی اظهار کرد: تفکر و اندیشه افراد مسن باید مورد توجه قرار گیرد و جوانان موظف هستند تا از تجربه ها و اندیشه های چنین افرادی در پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.
در این آیین کارمندان جوان برتر دستگاه های اجرایی و سرآمدان جوان استان سمنان تجلیل شدند.
بیست و نهم اردیبهشت ماه، یازدهم شعبان میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان نامگذاری شده است.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز19
دیروز33
این هفته134
این ماه654
مجموع21166

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.