IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

اردوی تیم ملی اسکیت در سمنان خاتمه یافت

اردوی تیم ملی اسکیت کشور از روز پنج شنبه هفته گذشته با حضور 18 ورزشکار دختر و 22 ورزشکار پسر در سالن حجاب سمنان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛  مجید مداح رییس هیات اسکیت استان سمنان گفت: هیات اسکیت استان طبق برنامه ریزی انجام شده با فدراسیون و رییس کمیته رشته فری استایل نسبت به برگزاری اردو و کلاس آموزشی از صبح چهار شنبه اقدام کرد.

 مداح افزود: در کلاس توجیهی کلیه علاقه مندان به اسکیت میتوانند شرکت کردندو به شرکت کنندگان  گواهینامه آموزش توجیهی اسکیت فری استایل اعطا شدو همچنین کلیه شرکت کنندگان در کلاس و ورزشکاران و خانواده ها جهت آشنایی با رشته فری استایل در محل اردو در زمان برگزاری اردو حضور داشتند.

وی افزود: هدف هیات اسکیت استان معرفی سبک فری استایل است و برای اولین بار در سمنان میزبان ملی پوشان هستیم. در همین راستا کارگاه آموزشی اسکیت فری استایل با حضور 15 مربی از شهرستانهاي سمنان، شاهرود، گرمسار و مهدیشهر را برگزار کردیم تا بیش از پیش شاهد رشد و رونق این رشته در سطح استان باشیم.

مداح گفت: باید از زحمات فتاحي مدیر کل ورزش و جوانان که با حمايتهاي بی دریغ خود از هیات اسکیت استان ما را حمایت و پشتیبانی می کنند تقدیر و تشکر کنم. همچنین از اعضای هیات استان، هیات های شهرستانها، ورزشکاران، مربیان و خانواده های آنان کمال تشکر و قدردانی را دارم چرا که در این کار گروهی آنها نیز سهیم هستند.

رییس هیات اسکیت سمنان یادآور شد: تلاش کردیم تمام امکانات رفاهی را در اختیار اردونشینان قرار دهیم و امیدوارم قهرمانان با خاطره ای خوش از سمنان بروند.

وی ادامه داد:اردوی تیم ملی در روزهای پنج شنبه و جمعه در سمنان برگزار شد و دیشب خاتمه یافت.

لازم به توضیح اینکه در 24 تیرماه ورزشکاران حوانان و بزرگسالان رشته اسکیت سرعت دختران و پسران برای بار دوم جهت رقابت لیگ کشوری عازم تهران شد.

ورزشکاران نوجوان دختر و پسر برای حضور دررقابت  لیگ کشوری مرحله اول که در تاریخ 1/5/95 در تهران برگزار می شود شامل دو تیم دختران و پسران از استان و یک تیم دختران از باشگاه آریانای دامغان اعزام خواهند شد.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز19
دیروز33
این هفته134
این ماه654
مجموع21166

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.