IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

اداره کل ورزش و جوانان سمنان ، رتبه سوم کشور را کسب کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 94 ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، سمنان موفق به کسب رتبه سوم کشورشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی روز سه شنبه در نشست مجمع انتخابات رییس هیات ورزشهای همگانی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان تصریح کرد: استان سمنان در گروه سه که شامل 12 استان است، بعد از استان های قم و ایلام، موفق به کسب رتبه سوم شد.

وی اظهار داشت: این گروه شامل استان های خراسان شمالی و جنوبی، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، قم، سمنان، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان است.

وی کسب این موفقیت را چشمگیر دانست و افزود: هدفگذاری استان سمنان برای سال 95 کسب رتبه نخست این ارزیابی است.

فتاحی گفت: در 18 ماه گذشته، بیش از 15 مجمع در استان سمنان در رعایت کامل عدالت و بدون حاشیه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ورزش همگانی اهمیت بسیای در جامعه دارد، افزود: بیش از 50 درصد از مردم در ورزش های همگانی شرکت می کنند و باید بر روی این ورزش سرمایه گذاری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: خانواده ها نیز باید برای فعالیت ورزشی فرزندان خود سرمایه گذاری کنند، زیرا ورزش یکی از عامل های اصلی در توسعه سلامت و امنیت جامعه است.

وی اظهار کرد: امر آموزش در ورزش همگانی یک اصل مهم و ضروری است، که باید این امر در جامعه توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به این که بخش مهمی از اشتغال مردم سمنان در بخش اداری است، افزود: اگر ورزش از اداره ها شروع شود، این امر مهم در خانواده ها نیز نهادینه می شود.

وی، اجرایی شدن اختصاص یک درصد از اعتبار دستگاه های اجرایی برای توسعه ورزش را خواستار شد و گفت : طبق این دستورالعمل، دستگاه های اجرایی موظف هستند یک درصد از اعتبارات خود را برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و توسعه زیرساخت های ورزش و امور جوانان در قالب قوانین بودجه سنواتی هزینه کنند.

وی تصریح کرد: 40 درصد از این اعتبارات در اختیار دستگاه اجرایی برای موارد ذکر شده در ماده سه این دستورالعمل، 30 درصد به منظور توسعه فضاهای ورزشی مدارس با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها در قالب موافقت نامه با سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اختیار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ادارات کل تابعه آن و 30 درصد از آن در اختیار وزارت ورزش و جوانان برای تکمیل فضاها و اماکن ورزشی و رفع معارضین ملکی می شود.

وی گفت: اعتبارات این اداره کل در سال 93 در حدود سه میلیارد ریال و در سال 94 حدود 7 میلیارد ریال بود و پیش بینی می شود سال 95 اعتیارات به 10 میلیارد ریال افزایش یابد.

در این نشست، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با حکم علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزش های همگانی، عضو شورای راهبردی این فدراسیون شد.

در این نشست، سید محمدرضا هاشمی با کسب 17 رای از 19 رای به مدت چهار سال، رئیس هیات ورزش همگانی استان سمنان شد.

استان سمنان بیش از 33 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز46
دیروز52
این هفته46
این ماه1094
مجموع18943

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.