IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

اخذ وام ازدواج برای جوانان سمنانی تسهیل می‌شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اقدامات این معاونت درباره تسهیل ازدواج جوانان از تدوین ۲ عنوان کتاب در حوزه ازدواج جوانان خبر داد و گفت: اخذ وام ازدواج برای جوانان سمنانی تسهیل می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مصطفی مرادی اظهار داشت: امروز موضوع ازدواج یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود.

وی با اشاره به اینکه تسهیل امور ازدواج جوانان یک موضوع فرا‌بخشی و فرا‌دستگاهی است بیان کرد: برنامه‌های متعددی در زمینه تسهیل ازدواج در استان سمنان از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان این استان تدارک دیده‌شده است.

معاون فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه این برنامه‌ها در 2 سطح ملی و استانی در حال اجرا و برنامه‌ریزی است افزود: آموزش پیش از ازدواج زوجین، از مهم‌ترین برنامه‌های ملی در این زمینه است که مقدمات اجرای آن در استان سمنان در حال اتمام است.

مرادی با بیان اینکه امروز باید در ازواج به دوام ازدواج‌ها نیز نگاهی کلی و اثربخش داشت عنوان کرد: ازدواج پایدار، به هنگام و آگاهانه سه رویکرد مهم معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان است.

وی با اشاره به اینکه آمارهای ازدواج در استان سمنان همواره از سوی این معاونت در حال پایش است تصریح کرد: رصد و پایش مسائل و مشکلات پیش روی ازدواج جوانان از دیگر برنامه‌های این اداره کل در راستای تسهیل ازدواج است.

معاون فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه ستاد تسهیل ازدواج جوانان در این استان با حضور استاندار سمنان برگزار شد، گفت: تسهیل در ارائه وام ازدواج و رصد آمارهای ازدواج در استان سمنان از مهم‌ترین محورهای این نشست بود.

مرادی با اشاره به اینکه اخذ وام ازدواج جوانان سمنانی تسهیل می‌شود، از مکاتبه استاندار سمنان با رئیس‌کل بانک مرکزی به منظور افزایش سهم استان سمنان از وام‌های ازدواج خبر داد.

وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت‌های اداره کل ورزش و جوانان در زمینهٔ ازدواج، فعالیت ستادی است خاطرنشان کرد: طرح مهم شبکه علمی، آموزشی زوج‌های جوان در استان سمنان در حال اجراست.

معاون فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه امروز باید در زمینهٔ‌های فرهنگی نیز در ازدواج جوانان فعالیت شود از توزیع بسته‌های فرهنگی در میان جوانان این استان خبر داد و افزود: دو عنوان کتاب در حوزه ازدواج در استان سمنان تدوین شده است.

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز0
دیروز10
این هفته0
این ماه788
مجموع22188

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.