IMAGE

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان به م...

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان طی پیامی انتصاب بجا و شایسته دکتر محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را تبریک گفت....

IMAGE

کمیته ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سم...

کمیته استانی ورزش و جوانان دهه فجر انقلاب اسلامی استان سمنان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور اعضاء کمیته برگزار شد....

IMAGE

سمنان قهرمان مسابقات آکروژیم کشور ...

تیم آکروژیم استان سمنان با کسب 88.1 امتیاز، مقام نخست رقابت های ژیمناستیک قهرمانی کشور زیر 15 سال آکروژیم را به دست آورد....

IMAGE

همایش پیاده روی خانوادگی در سمنان برگزار شد...

همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه با حضور بیش از 2 هزار نفر از شهروندان سمنانی در یک روز بارانی در شهر سمنان برگزار شد....

IMAGE

در آستانه دهه فجر/ رقابتهای ژیمناستیک شاخه آکروژیم...

رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی شاخه اکروژیم کشور روز پنجشنبه و در آستانه ایام الله دهه فجر با شرکت 12تیم از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد....

آیین رونمایی از پوستر جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی استان سمنان برگزار شد

پوستر رسمی جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در استان سمنان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و رئیس ستاد برگزاری جشنواره و هیئتهای ورزشی استان سمنان رونمایی شد.


 
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ پوستر رسمی جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در استان سمنان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و رئیس ستاد برگزاری جشنواره ، معاونین ، اعضای ستاد و هیئتهای ورزشی استان سمنان در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان رونمایی شد.

فرزاد فتاحی در این جلسه گفت: این جشنواره ورزشی به‌طور سراسری در تمامی استان‌های کشور برگزار خواهد شد و به هر استان ۳تا ۵رشته ورزشی برای برگزاری این جشنواره پیشنهاد داده‌شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به رشته‌های برگزاری این جشنواره درسمنان گفت: بدمینتون ، تکواندو، سه گانه ، والیبال و هاکی رشته هایی است که استان بر روی آن‌ها مانور خواهد داد.

وی عنوان کرد: این رشته‌ها با انتخاب وزارت ورزش و جوانان و بر اساس عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان‌هایی که در اردوهای تیم ملی ورزشکاران حضور داشتند تعیین شده و انتخاب ها در موفقیت آن استان در مسابقات قهرمانی کشور، قهرمانی آسیا و یا المپیک مدنظر بوده است.

فتاحی با اشاره به قشر هدف این جشنواره گفت: هدف اصلی این جشنواره رده سنی 8تا 12 سال خواهد بود که بیشترین مخاطب در این برنامه آموزش‌وپرورش است.

مدیرکل  ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به زمان برگزاری این جشنواره بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان زمان برگزاری این جشنواره را بین استان‌های کشور تقسیم‌بندی کرده است.

وی افزود: این جشنواره از15 الی 17 دیماه در استان آغاز خواهد شد و طبق تقسیم‌بندی، زمان برگزاری این جشنواره در استان هجدهم دیماه خواهد بود.

در ادامه هر کدام از روسای هیئت ورزشی استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند و پس از رونمایی پوسترهای جشنواره به اتفاق فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان و همکاران اداره کل جهت حضور در تجمع مردمی9دی حضور یافتند.

جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در 11 استان کشور و در رشته های مختلف اجرا خواهد شد که در استان سمنان نیز این جشنواره در 5 رشته بدمینتون ، تکواندو ، سه گانه ، والیبال و هاکی طی روز های 15 الی 18 دیماه برگزار خواهد شد .

شعار سال 1395

 

آمار بازدید

امروز47
دیروز52
این هفته47
این ماه1095
مجموع18944

Unknown ? Unknown

جشنوازه هفته پژوهش

 

ورود به سایتخدمات الکترونیک

 

 

ارتباط با مدیرکل

قوانین کاربردی ایثارگران

پیوندها

 
 

 

اخبار جوانان

اخبار شهرستان ها

اخبار شهرستان ها

ویژه های امروز

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.